Wypożyczalnia samochodów - Lotnisko Poznań

Przylatujesz do Poznania?

Wynajmij samochód na czas pobytu!

Sprawdź cenę promocyjną!

W przypadku niespełnienia kryterium wiekowego zostanie naliczona dodatkowa opłata.

Wybierz pojazd

Skorzystaj z wyjątkowej promocji i wynajmij samochód klasy premium lub ekonomicznej!

BMW 318

245 zł/doba

klasyczne samochody osobowe wyższej klasy
np. BMW serii 3

Klimatyzacja

Diesel/Benzyna

Nawigacja

Wi-Fi

5 osobowy

Bluetooth

Automatyczna

ISOFIX

  • Zniesienie udziału własnego (Super Collision Damage Waiver) to koszt 50 zł brutto za dobę. Przy wynajmie powyżej 5 dni opłata maksymalna wynosi 250 zł brutto za ochronę na cały okres najmu.

Proste warunki

Przejrzyste i bardzo proste warunki, identyczne dla każdego samochodu:

bez limitu kilometrów!

kaucja tylko 500 zł!

płatność i kaucja przyjmowana kartą płatniczą

dostajesz pełny bak i zwracasz pełny bak

tylko nowe auta

idealny stan techniczny i czystość

Wypożyczalnia samochodów OpenCar24 oferująca wynajem aut na terenie dużych miast, takich jak Poznań jest znakomitą alternatywą dla korzystania z taksówek i komunikacji miejskiej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób ceniących komfort i wygodę oraz bezpieczeństwo podróży turystycznych lub biznesowych.

Wypożyczalnia samochodów – Poznań

Wypożyczalnia samochodów Poznań pozwala na komfortowe korzystanie z uroków miasta oraz swobodną komunikację i możliwość przemieszczania w trudno dostępne miejsca. Jeśli Poznań leży na mapie Twoich podróży zadbaj o wygodę i od razu zarezerwuj auto, aby nie szukać dogodnego środka transportu. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje bowiem podstawienie auta we wskazane przez klienta miejsce w obrębie miasta. Wypożyczalnia samochodów Poznań oferuje auta bez limitu kilometrów, flotę wyłącznie nowych samochodów z pełnym ubezpieczeniem. Dzięki temu poczujesz się pewnie, komfortowo i bezpiecznie. Dzięki naszym samochodom dojedziesz bez przeszkód w wybrane przez Ciebie miejsce, a Poznań oferuje naprawdę wiele ciekawych lokalizacji.

Wynajem aut Poznań

Wynajem aut OpenCar24 Poznań to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli dojechać w wybrane miejsce bez większych przeszkód i rozkoszować się urokiem miasta. Będąc w Poznaniu warto wybrać się na Rynek i podziwiać kolorowe kamieniczki, zobaczyć Renesansowy Ratusz, Zamek Cesarski oraz zrobić zakupy lub Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar. Dla lubiących obcować z przyrodą warto odwiedzić Palmiarnię i Nowe Zoo lub zrelaksować się w Termach Maltańskich lub latem na kąpieliskach. Poznań to także miasto biznesowe. Znajduje się tu mnóstwo hal targowych, gdzie w najwyższych sezonach organizowane są przeróżne targi – spożywcze, motoryzacyjne, IT i wiele więcej. Wynajem aut Poznań umożliwi Ci odwiedzenie wszystkich miejsc w komfortowy sposób.

Wynajem samochodów Poznań lotnisko

Jeśli lubisz latać, możesz dostać się do Poznania samolotem. Port Lotniczy Poznań Ławica to międzynarodowe lotnisko, jedno z najstarszych w Polsce. Lotnisko Poznań Ławica oddalone jest od centrum miasta o 7 kilometrów, dlatego wynajem samochodów Poznań jest świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o dotarcie do centrum z tego miejsca. Obecnie lotnisko plasuje się na 6 miejscu w Polsce pod względem odprawianych pasażerów. Lotnisko nosi imię Henryka Wieniawskiego. Jeśli interesuje Cię wynajem samochodów Poznań, zapraszamy do wynajmu aut z lotniska za pośrednictwem OpenCar24 wypożyczalnia samochodów Poznań.

Adres lotniska w Poznaniu:

Poznań Lotnisko Ławica
ul. Bukowska 285
60-189 Poznań

Patron Portu Lotniczego Poznań

Początkowo planowano nadanie portowi lotniczemu w Poznaniu imię Ignacego Jana Paderewskiego, jednak z uwagi na fakt, że port lotniczy w Bydgoszczy dokonał wcześniej takiego wyboru, koncepcja upadła. W 2005 zainicjowano działania mające na celu nadanie portowi imienia Henryka Wieniawskiego – wybitnego polskiego skrzypka, kompozytora i pedagoga. Poznań znany jest jako miasto niezwykle rozwojowe i nowoczesne. Mieści się tam międzynarodowy Port Lotniczy, znany jest z Międzynarodowych Targów Poznańskich, czyli najstarszego i największego obiektu wystawienniczego w Polsce, dodatkowo jest to ciekawy kierunek turystyczny i biznesowy. Stolica Wielkopolski to miejsce, które po prostu trzeba odwiedzić. Z tych właśnie powodów wypożyczalnia samochodów Poznań może okazać się bardzo wygodnym i sprytnym rozwiązaniem. W samym mieście i jego okolicach znajduje się wiele bardzo ciekawych obiektów turystycznych, stare miasto z pięknymi kamienicami, muzea, czy jeziora. Stąd komunikacja zbiorowa może okazać się nieco kłopotliwa, zwłaszcza, jeżeli goni nas czas. Istnieje jednak sprytny sposób na zwiedzanie miasta, którym jest wynajem aut. Poznań stoi przed Tobą otworem.

Wypożyczalnia samochodów Poznań OpenCar24 świadczy usługę Wynajem aut Poznań po bardzo atrakcyjnych cenach OpenCar24 wynajem aut jest przygotowany również dna obsługę osób, które nie odwiedzają Poznania w celach turystycznych, a przyjechały do stolicy Wielkopolski w sprawach służbowych. W naszej ofercie znajdą Państwo samochody klasy Premium, eleganckie auta przeznaczone dla biznesmanów, prezesów, dyrektorów oraz przedstawicieli handlowych. Posiadamy nawet auta dostawcze, także z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie w naszej wypożyczalni samochodów. Poznań to węzeł komunikacyjny, biznesowy i inwestycyjny – warto jest zadbać o odpowiedni wizerunek i wynająć elegancki pojazd. Niezależnie od tego, czy jesteś turystą, odwiedzasz miasto służbowo, czy masz inny cel wypożyczalnia aut OpenCar24 ułatwi i umili Tobie podróżowanie po Poznaniu.

Wynajmowanie samochodów jeszcze do niedawna należało do dość ekstrawaganckich poczynań osób zamożnych, dzisiaj to już zupełnie powszechna sprawa. Z wynajmu samochodów korzysta coraz więcej osób. Z jednej strony wiąże się to z upowszechnieniem podróżowania samolotami, a za drugiej strony koniecznością posiadania samochodu w momencie, kiedy prywatny pojazd uległ wypadkowi lub awarii. Tania wypożyczalnia samochodów TOPCARS jest ratunkiem dla wszystkich, którzy potrzebują samochodu do realizowania swoich podstawowych funkcji zawodowych, rodzinnych czy społecznych.

Jeżeli to czego szukasz to Tani wynajem samochodów to idealnie trafiłeś. Bardzo konkurencyjny i tani wynajem samochodów oferuje wypożyczalnia samochodów openCar24 posiadając w swojej ofercie również segment pojazdów ekonomicznych. Gwarantujemy doskonale przygotowaną flotę oraz szeroki zakres niedrogich usług. U nas można tanio wynająć samochód osobowy dostosowany do swoich potrzeb. Wypożyczalnie samochodów OpenCar24 oprócz bardzo konkurencyjnych cen wyróżnia się także niezwykle korzystnymi warunki wynajmu. Nasza wypożyczalnia samochodów w Poznaniu doskonale rozumie potrzeby swoich Klientów wychodząc im naprzeciw. Wprowadziliśmy system pełnej obsługi elektronicznej, rezygnując z umów sporządzanych na papierze. Nasz przedstawiciel przekaże Państwu auto w ciągu pięciu minut sporządzając pełną dokumentację, która podpiszecie Państwo na tablecie. Zarówno umowa najmu samochodu, protokół ze stanem przekazywanego pojazdu oraz faktura za wynajem trafią na podany przez Państwa adres mailowy w ciągu kilku sekund od podpisu. Jako wypożyczalnia współpracujemy również z wieloma firmami z terenu Poznania. Naszymi partnerami biznesowymi są m.in.: SOFTRA Systemy Informatyczne - producentem systemów oprogramowania do zarządzania flotą pojazdów przeznaczonych dla fleet managerów, wypożyczalni samochodów, dealerów oraz firm CFM. Firma prowadzona przez p. Wojciecha Lewandowskiego jest producentem najlepszego, zdaniem czytelników magazynu "Fleet", wielokrotnie nagradzanego programu do zarządzania pojazdami w firmie "Flota Commandor" oraz FlotaRent.

Kolejnym naszym partnerem biznesowym , mającym siedzibę w Poznaniu, jest firma Strter24. Starter24 to prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma z branży assistance. W oparciu o system przyjętych wartości firma Starter24 działa profesjonalnie i skutecznie, zawsze dbając o dobro Klienta. Dzięki temu nasz Partner może poszczycić się tym, iż obsługuje ponad 150 różnorodnych programów assistance. Prócz assistance drogowego nasz poznański zleceniodawca oferuje również pakiety assistance domowego, medycznego i turystycznego. Wszystkie działania wspiera nowoczesne Centrum Zgłoszeniowe – Call Center, dzięki czemu Starter2 dostępny jest 24h na dobę, 365 dni w roku. Oddział wypożyczalni samochodów openCar24 w Poznaniu proponuje atrakcyjne ceny oraz promocje. Oferujemy szeroki wybór aut, nowych i bezpiecznych, z których na pewno wybiorą Państwo odpowiedni samochód dla siebie. openCar24 to wynajem aut w atrakcyjnych cenach oraz na dogodnych warunkach z możliwością zwrotu w różnych punktach na terenie całej Polski.