Wypożyczalnia samochodów - Lotnisko Kraków

Przylatujesz do Krakowa?

Wynajmij samochód na czas pobytu!

Sprawdź cenę promocyjną!

W przypadku niespełnienia kryterium wiekowego zostanie naliczona dodatkowa opłata.

Wybierz pojazd

Skorzystaj z wyjątkowej promocji i wynajmij samochód klasy premium lub ekonomicznej!

BMW 318

245 zł/doba

klasyczne samochody osobowe wyższej klasy
np. BMW serii 3

Klimatyzacja

Diesel/Benzyna

Nawigacja

Wi-Fi

5 osobowy

Bluetooth

Automatyczna

ISOFIX

  • Zniesienie udziału własnego (Super Collision Damage Waiver) to koszt 50 zł brutto za dobę. Przy wynajmie powyżej 5 dni opłata maksymalna wynosi 250 zł brutto za ochronę na cały okres najmu.

Proste warunki

Przejrzyste i bardzo proste warunki, identyczne dla każdego samochodu:

bez limitu kilometrów!

kaucja tylko 500 zł!

płatność i kaucja przyjmowana kartą płatniczą

dostajesz pełny bak i zwracasz pełny bak

tylko nowe auta

idealny stan techniczny i czystość

Wynajem auta na terenie Krakowa, w okolicach lotniska Balice? Najkorzystniejsza oferta tylko w OpenCar24!

Właśnie wylądowałeś na jednym z największych lotnisk w Polsce, porcie lotniczym Kraków-Balice? Przez kilka tygodni Kraków stanie się Twoim nowym domem, w związku z czym poszukujesz firmy oferującej korzystne warunki wynajmu pojazdów? Profesjonalne usługi świadczy OpenCar24, wypożyczalnia pojazdów, która posiada kilkanaście oddziałów w całym kraju. Krakowski oddział firmy zlokalizowany jest tuż przy samym lotnisku co jest dodatkowym atutem firmy. Z tak praktycznej lokalizacji zadowoleni są w szczególności klienci, którzy dotarli do Krakowa samolotem. Do jakich osób skierowana jest oferta OpenCar24? Na jakie korzyści mogą oni liczyć?

Wypożyczalnia aut dla mieszkańców i gości spoza miasta!

Firma OpenCar24 świadczy usługi osobom fizycznym a także przedsiębiorcom. Na wstępie skupimy się na pierwszej a zarazem najliczniejszej grupie klientów. Z usług skorzystać mogą zarówno rodowici Krakowianie jak i osoby przyjezdne. Dużą zaletą OpenCar24 jest praktyczna lokalizacja, miejsce takie jak lotnisko – Balice, każdego dnia wita gości, którzy chcą na dłużej zatrzymać się w tym pięknym mieście.

Najpopularniejszą z oferowanych usług jest krótkoterminowy wynajem auta. Z tej opcji najchętniej korzystają osoby, których auto uległo nagłej awarii bądź wypadkowi, ale także turyści. Podróżowanie komunikacją miejską może i jest tanie, jednak niezwykle uciążliwe i czasochłonne, będąc w obcym mieście, poruszanie się autobusami nie należy do najprostszych zadań. Czas spędzony w zatłoczonym tramwaju można przecież spożytkować na zwiedzanie pięknego Krakowa – o tym co warto tutaj zobaczyć opowiemy już za chwilę. Korzystając z usługi krótkoterminowego wynajmu pojazdu, klienci OpenCar24, zarówno Ci stali jak i nowi mogą liczyć na atrakcyjne promocje i rabaty. Co więcej rezerwując samochód online, będzie on gotowy do odbioru już po godzinie. Jakimi pojazdami dysponuje wypożyczalnia przy lotnisku Kraków - Balice? Znaczna większość dostępnych modeli nie ma nawet roku, pojazdy są nowe, dodatkowo regularnie odwiedzają serwis, gdzie przechodzą przeglądy. Ponad to auta przed udostępnieniem ich klientom są odpowiednio do tego przygotowywane – czyszczone i odkurzane tak by prowadzenie wynajętego samochodu było jeszcze większą przyjemnością.

Korzystna oferta dla przedsiębiorców

Chcesz wynająć samochód do celów biznesowych? Marzysz o bezpiecznym i nowoczesnym pojeździe nie ponosząc przy tym zbyt wysokich kosztów? Zakup nowego auta firmowego wiązać się będzie z dużymi wydatkami, jeżeli w chwili obecnej Twojej firmy nie stać na taki wydatek to koniecznie weź pod uwagę możliwość wypożyczenia samochodu z OpenCar24. Dodatkową zaletą skorzystania z tej usługi jest fakt, iż koszty związane z wynajęciem auta mogą zostać wliczone w koszty uzyskania przychodu, co w efekcie jeszcze bardziej obniży całkowitą cenę wypożyczenia samochodu. OpenCar24 dysponuje także niezwykle atrakcyjną ofertą dla przedsiębiorców. W tej sytuacji umowa ramowa pomiędzy firmą a właścicielem danej firmy zawarta może zostać na okres czasu od miesiąca do roku. Ten rodzaj umów przygotowywany jest indywidualnie, tak by spełniały one wymagania naszego klienta. Oprócz atrakcyjnych kosztów wynajmu pojazdu przedsiębiorcy korzystać mogą także z pełnego pakietu dodatkowych usług takich jak serwisowanie wynajętego pojazdu na wypadek uszkodzenia, wymiana opon, sezonowy przegląd i wiele innych. Umowa przewiduje także udostępnienie auta zastępczego, w sytuacji, kiedy wypożyczony samochód ulegnie awarii, której naprawa potrwa kilka bądź kilkanaście dni.

Jak przebiega proces wynajmu auta w OpenCar24?

Spotkałeś się z opiniami, że wynajęcie samochodu z wypożyczalni jest procesem czasochłonnym i skomplikowanym? Nic bardziej mylnego, w OpenCar24 nie zajmie Ci to dłużej niż godzinę! Szybkość i łatwość rezerwacji – to właśnie odróżnia nas od konkurencji! Najprostszym sposobem zarezerwowania pojazdu oraz dokonania wszelkich opłat jest skorzystanie z internetu. Jedyne co należy zrobić to odwiedzić oficjalną stronę internetową OpenCar24 a następnie wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Po uzupełnieniu wszystkich danych klient otrzyma dane do dokonania zapłaty, do tego celu konieczne będzie użycie karty kredytowej bądź karty debetowej. Po zaksięgowaniu wpłaty wybrane auto będzie czekało na Ciebie w oddziale OpenCar Kraków lotnisko-Balice. Istnienie również możliwość dostarczenia samochodu pod wskazany adres przez pracownika firmy, oczywiście wiąże się to z poniesieniem dodatkowej opłaty. Klienci, którzy preferują tradycyjne metody mogą osobiście odwiedzić oddział OpenCar24 w celu złożenia zgłoszenia o wynajęcie auta.

Kraków - piękne miasto pełne niespodzianek!

Będąc w posiadaniu sprawnego i nowoczesnego auta, podróżowanie po Krakowie upłynie Ci w miłej i przyjemnej atmosferze. Od czego rozpocząć zwiedzanie tego miasta? W pierwszej kolejności zachęcamy do udania się na Krakowski Rynek – miejsce to jest tak malownicze i okazałe, że stało się ono inspiracją niejednego poety i reżysera. Poznając historię Krakowa nie zapominaj o tym, aby zasmakować w regionalnych potrawach. Na starówce zlokalizowanych jest kilka restauracji specjalizujących się w kuchni tradycyjnej. Kraków słynie przede wszystkim ze wzgórza wawelskiego, na którym znajduje się Zamek Królewski, we wnętrzu, którego znajdują się groby największych władców Polski. Oprócz tego, warto byłoby zajrzeć do lokalnego Muzeum – wizyta w tym miejscu przybliży Cię do historii, tradycji i kultury Krakowa, od wczesnych czasów jego powstania po teraźniejszość.

Wypożyczalnia samochodów osobowych i pojazdów dostawczych OpenCar24 Kraków lotnisko-Balice oferuje swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie. Firma dysponuje wyłącznie nowymi autami, co z kolei przekłada się na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Z bogatej i niezwykle atrakcyjnej oferty usług skorzystać mogą mieszkańcy Krakowa i okolic oraz osoby podróżujące do Krakowa w celach biznesowych lub prywatnych.